sobota, 30 maja 2009

6. Matka jest geniuszem dziecka...

Dzień Matki już minął, ale nie szkodzi... zawsze jest odpowiednia pora, by go świętować ;) Oczywiście moja Mama musiała dostać ode mnie kartkę, obowiązkowo. Muszę przyznać, że scrap wyszedł... wyśmienicie! To moje najlepsze dzieło dotychczas (wiem, wiele ich nie ma ;D). Nareszcie udało mi się zrobić kartkę dokładnie taką, jaką sobie wymarzyłam - a nawet mogę powiedzieć, że efekt jest jeszcze lepszy niż w mojej głowie. No dobra, to zaczyna brzmieć już bardzo nieskromnie, ale cóż... czasem trzeba docenić samego siebie ;)
Mother's Day was on Tuesday, but that's OK, because time for celebrating is always ;) Of course, I made a card for my Mum, obligatorily. I must admit that, the scrap is... excellent! It's the best work which I ever did (I know, I haven't got a lot of works ;D). At last I did the card which I dreamed - and I can say, that effect is better than in my head. Now it sounds very immodest, but... sometimes we should appreciate oneself ;)

Szkic/Draft:

P.S. To ma być dżewo, to nie jest błąd ortograficzny! :) czyt. "dż" jak dżdżownica ;D

Kartka/Card:


Detale/Details:


Wiem, wstawiam za dużo zdjęć, ale jakoś nie mogę się powstrzymać :)
I know, I place to much photos, but I can't refrain from doing it! :)

............................................................................................

A to są zdjęcia pamiątek, którą Mama przywiozła mi wczoraj z Kazimierza Dolnego. Cuda ;)!
And theese are photos of my osuvenirs, which my Mum bring for my from Kazimierz Dolny. Beauties ;)!

1 komentarz:

  1. Bardzo mi sie ten scrap podoba... Podziwiam ludzi, którzy potrafuią coś zaplanować, zaprojektować, a później to wykonać! Ja tak nie robię, bo nie umiem. I to nie tylko w scrapowaniu - w życiu także! Totalny chaos.

    OdpowiedzUsuń

po prostu dziękuję :) za miłe słowa, za czas poświęcony na odwiedziny....